CHOREOTERAPIA: MAGICZNY ŚWIAT TAŃCA

CHOREOTERAPIA: MAGICZNY ŚWIAT TAŃCA

Witajcie, miłośnicy sztuki tańca!

Zapraszamy Was do magicznego świata choreoterapii projektu Gryfno Kofeina, który odbywa się w ramach inicjatywy #BO_Bytom. Tu, na przecięciu nut muzyki i ludzkiego ciała, odkrywamy niezwykłe możliwości wyrazu.

Dzisiaj, przy dźwiękach mistrzów kompozycji, stworzyliśmy naszą własną krainę tańca. Każdy ruch był drogą do głębszego zrozumienia siebie i chwili obecnej. Przestrzeń, którą razem uformowaliśmy, jest odbiciem naszych emocji i pragnień.

Na zakończenie spotkania mieliśmy okazję zanurzyć się jeszcze głębiej w tej artystycznej podróży podczas relaksacji i ćwiczeń oddechowych, prowadzonych przez Aleksandrę Żaczkovą – polską tancerkę i pedagog, specjalizującą się w choreoterapii. Aleksandra jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Studium Choreograficznego przy Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi (studia podyplomowe na kierunku choreoterapia).

Dołączcie do naszych spotkań z tańcem i samorealizacją! Zapraszamy w każdą środę o godzinie 12:15. Wstęp jest bezpłatny, a zajęcia są dedykowane Mieszkańcom Bytomia w ramach #BO_Bytom.

Zapisy już trwają! Jeśli chcecie dołączyć do naszej grupy, skontaktujcie się pod numerem telefonu 32 282 25 10 lub przyjdźcie do nas osobiście.

Ruszmy razem w taneczny świat marzeń!

GRYFNO KOFEINA | CHOREOTERAPIA | ŚRODA 12:15