MUZYKOTERAPIA: MUZYCZNE KOLAŻE

MUZYKOTERAPIA: MUZYCZNE KOLAŻE

Odkryj Magię Muzycznych Kolaży

W ramach projektu Gryfno Kofeina, realizowanego przez #BO_BYTOM w Klubie Sezam, odbywają się niezwykłe warsztaty muzykoterapii, które zapraszają do odkrycia magicznej siły muzyki. Podążając ścieżkami tworzenia muzycznych kolaży, uczestnicy wyruszają w podróż pełną improwizacji, gdzie każdy dźwięk to nowy rozdział w księdze muzycznej kreacji.

W muzycznej rzeczywistości istnieje królestwo, gdzie komponowanie staje się poezją dźwięków, a improwizacja – tańcem swobody i wyobraźni. Wędrując po tych ścieżkach, improwizacja staje się piórem, które maluje krajobrazy dźwiękowe. To jak podróż w nieznane, gdzie każdy dźwięk to nowy rozdział w księdze muzycznej kreacji.

Na warsztatach uczestnicy przeplatają różnorodne brzmienia, budując własny muzyczny świat, gdzie improwizacja staje się mostem pomiędzy pomysłem a realizacją. Ćwiczenia twórcze są jak wiersze, które prowadzą nas przez labirynt melodii, odkrywając nieoczekiwane harmonie i rytmiczne kontrasty.

Muzykoterapia to nie tylko sposób na wyrażanie emocji i doświadczeń poprzez dźwięki, ale także technika odkrywania siebie poprzez tworzenie i improwizację. Dzięki warsztatom organizowanym przez projekt Gryfno Kofeina, uczestnicy mają okazję zgłębić tajniki muzycznej ekspresji i eksplorować swoje wnętrze poprzez dźwięki.

Zapraszamy do Klubu Sezam, gdzie czeka na Was fascynująca podróż w świat muzyki i improwizacji. Odkryjcie magię muzycznych kolaży i pozwólcie, by muzyka stała się mostem, który połączy Was z własną wyobraźnią i kreatywnością.

MUZYKOTERAPIA | PONIEDZIAŁEK | 12:15