TULILAJKI DLA NAJMŁODSZYCH

TULILAJKI DLA NAJMŁODSZYCH

Odrywamy świat muzyki!

Poszukujesz ciekawego sposobu na rozwijanie umiejętności muzycznych swojego maluszka? Zapraszamy serdecznie na nasze zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych! To nie tylko świetna zabawa, ale także fantastyczna okazja do wspólnego spędzenia czasu i odkrywania muzyki przez nasze maluchy.

Podczas naszych spotkań dzieci będą miały niepowtarzalną okazję:

Poznać różnorodne instrumenty muzyczne: W trakcie zajęć maluchy będą mogły zapoznać się z różnymi instrumentami muzycznymi, jak dźwięczne bębny, malutkie ksylofony czy kolorowe marakasy. To prawdziwa uczta dla zmysłów!

Śpiewać ulubione piosenki i odkrywać nowe melodie: W naszym świecie muzyki nie ma miejsca na nudę! Maluszki będą mogły śpiewać swoje ulubione piosenki oraz odkrywać nowe, magiczne melodie, które rozbudzą w nich pasję do muzyki.

Bawić się rytmami i dźwiękami: Rytm i dźwięk to podstawa muzyki! Podczas naszych zajęć maluchy będą miały okazję bawić się rytmami, tupać w miarę muzyki i odkrywać radość płynącą z brzmienia różnych dźwięków.

Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonego pedagoga, muzyka oraz muzykoterapeutę, Agnieszkę Sepioło, która zapewnia atrakcyjne i bezpieczne środowisko dla naszych małych melomanów.

Zapewnij swojemu dziecku wyjątkową przygodę z muzyką już dziś! Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji i zapisów pod numerem telefonu: 32 282 25 10.

Dołącz do naszej muzycznej rodziny i razem odkrywajmy piękno świata dźwięków!

Tulilajki | Wtorek | 16:15