Z MUZYKĄ ZA PAN BRAT!

Z MUZYKĄ ZA PAN BRAT!

Rozwijamy muzyczną pasję!

Nasze zajęcia to nie tylko gra na instrumentach perkusyjnych, ale również emocjonująca podróż przez świat dźwięków, rytmów i melodii. Pozwalamy dzieciom odkrywać nie tylko radość tworzenia muzyki, ale także jej znaczenie społeczne i emocjonalne.

Czego możesz spodziewać się na naszych zajęciach?

Profesjonalne wsparcie instruktora

Nasz doświadczony instruktor jest gotowy, by wspierać Twoje dziecko na każdym kroku. Dzięki jego wsparciu dzieci rozwijają swoje umiejętności muzyczne, uczą się współpracy z innymi oraz rozwijają swoją kreatywność.

Inspirująca atmosfera

Tworzymy atmosferę, która sprzyja odkrywaniu talentów i rozwijaniu pasji. Dzieci mają możliwość eksperymentowania z różnymi dźwiękami, rytmami i instrumentami, co pozwala im rozwinąć swoją wyobraźnię i artystyczne zdolności.

Społeczna integracja

Nasze zajęcia nie tylko uczą dzieci gry na instrumentach, ale także integrują je społecznie. Poprzez wspólne muzykowanie i tworzenie, dzieci uczą się szacunku, współpracy i empatii.

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci, które chcą odkrywać świat muzyki i rozwijać swoje talenty. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 17:00. Dołączcie do nas już dziś i razem odkrywajmy piękno muzyki!

ZAJĘCIA MUZYCZNE | WTOREK | 17:00