MUZYKOTERAPIA: RADOŚĆ KOMPONOWANIA

MUZYKOTERAPIA: RADOŚĆ KOMPONOWANIA

Dzisiejsze warsztaty muzykoterapii w ramach projektu #GryfnoKofeina #BO_Bytom były poświęcone tajnikom twórczego komponowania, a szczególną uwagę skupiono na technice songwritingu – procesie, który obejmuje zarówno pisanie muzyki, jak i tworzenie tekstów do piosenek.

Warsztaty wypełniły ćwiczenia praktyczne, mające na celu rozwijanie umiejętności muzycznych uczestników. Prowadząca, Agnieszka Sepioło, z zaangażowaniem wprowadziła Seniorów w świat tworzenia muzyki, zachęcając do odkrywania własnych talentów i możliwości.

Jednym z kluczowych elementów spotkania była możliwość zaprezentowania własnych utworów. Uczestnicy, po intensywnej pracy nad swoimi kompozycjami, mieli okazję podzielić się nimi z resztą grupy. Wspólna prezentacja to idealna sposobność do otrzymania konstruktywnego feedbacku od prowadzącej oraz innych uczestników.

Projekt #GryfnoKofeina #BO_Bytom po raz kolejny udowodnił, że warsztaty muzykoterapii mogą być nie tylko formą terapii i relaksu, ale również świetnym sposobem na rozwijanie pasji i umiejętności artystycznych.