MOZAIKA W SEZAMIE

MOZAIKA W SEZAMIE

Sztuka pełna pasji i zaangażowania

Warsztaty mozaiki w ramach projektu #BO_Bytom #GryfnoKofeina jak zawsze pełne były skupienia i intensywnej pracy. Uczestnicy, zaangażowani w tworzenie swoich dzieł, dali się całkowicie pochłonąć przez barwne kawałki terakoty, tworząc unikalne kompozycje.

Kreatywność i rozwój umiejętności artystycznych

Warsztaty te są doskonałą okazją do rozwijania kreatywności i umiejętności artystycznych. Każdy uczestnik miał możliwość:

  • Eksperymentowania z kolorami i wzorami: Barwne kawałki terakoty pozwoliły na tworzenie różnorodnych i unikalnych kompozycji.
  • Nauki technik mozaiki: Uczestnicy poznawali różne techniki układania mozaiki, co rozwijało ich umiejętności manualne i artystyczne.

Satysfakcja z tworzenia

Każdy uczestnik mógł doświadczyć satysfakcji z tworzenia czegoś własnoręcznie. Tworzenie mozaiki to proces, który wymaga cierpliwości i precyzji, ale przynosi wiele radości i dumy z ukończonego dzieła.

Pod przewodnictwem Stalowych Aniołów

Warsztaty odbywają się pod egidą pracowni Stalowe Anioły i niezastąpionej Magdaleny Wichrowskiej. Jej pasja i zaangażowanie inspirują uczestników do odkrywania i rozwijania swoich talentów artystycznych. Magdalena Wichrowska to osoba pełna energii i pomysłów, która potrafi zainspirować i zmotywować każdego do działania.