MOZAIKA!

MOZAIKA!

W ramach projektu #GryfnoKofeina, realizowanego w ramach  #BO_Bytom, odbywają się zajęcia mozaiki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dziś mieliśmy przyjemność gościć na naszych warsztatach uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Dzieci, z niezwykłą koncentracją i precyzją, tworzyły przepiękne wieloryby. Każdy kafelek, który umieszczały na swoich pracach, zdawał się tchnąć w nie życie. W skupieniu, które można porównać do pracy jubilerów, młodzi artyści kreowali swoje dzieła, odsłaniając przed nami piękno podwodnego świata.

Te zajęcia są nie tylko okazją do nauki nowych umiejętności, ale również do budowania więzi i wspólnego spędzania czasu. Widzimy, jak pasja do sztuki łączy ludzi i tworzy przestrzeń, gdzie każdy może wyrazić siebie i czerpać radość z tworzenia.

Dzięki takim inicjatywom, jak #GryfnoKofeina, możemy wspólnie odkrywać talenty i pielęgnować kreatywność. Tworzymy mozaikę nie tylko z kolorowych kafelków, ale także z chwil pełnych inspiracji i współpracy.

Serdecznie dziękujemy uczniom oraz ich nauczycielom za udział w warsztatach i zapraszamy do kolejnych spotkań w ramach projektu #GryfnoKofeina. Razem możemy odkrywać piękno sztuki i rozwijać nasze talenty w inspirującej i wspierającej atmosferze.