ODKRYWAJĄC SZTUKĘ: MALARSTWO STRUKTURALNE

ODKRYWAJĄC SZTUKĘ: MALARSTWO STRUKTURALNE

Klub Sezam w ramach projektu #GryfnoKofeina #BO_Bytom zorganizował kolejne warsztaty malarskie, które odbyły się w atmosferze pełnej twórczego zapału.

Tym razem uczestniczki miały okazję zapoznać się z techniką malarstwa strukturalnego, która mimo początkowych obaw okazała się fascynująca i otwierająca nowe wymiary artystycznej ekspresji.

Proces tworzenia wymagał zaangażowania i precyzji, a każda z uczestniczek zatraciła się w pracochłonnym wyciskaniu masy szpachlowej, nadając obrazom unikalne faktury i głębię. Chociaż na pełne rezultaty dzisiejszej pracy będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, już teraz możemy dostrzec, że końcowy efekt zapowiada się na prawdziwe dzieło sztuki.

Warsztaty te nie tylko odkryły przed nami nowe techniki, ale również pokazały, jak potężna może być siła wspólnej, twórczej pracy. Wspólne tworzenie nie tylko rozwija umiejętności artystyczne, ale także buduje więzi między uczestnikami, tworząc inspirującą i wspierającą atmosferę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczkom za ich zaangażowanie i pasję. Czekamy z niecierpliwością na ukończenie ich prac i kolejne spotkania w ramach projektu #GryfnoKofeina, które z pewnością przyniosą wiele radości i nowych, twórczych doświadczeń.