DZIEŃ SPORTU

DZIEŃ SPORTU

Trzeci dzień półkolonii drugiego turnusu obfitował w emocjonujące zabawy sportowe, które wypełniły nasz czas radością i rywalizacją.

Nasze Święto Sportu rozpoczęło się ekscytującym meczem piłki nożnej, który dostarczył wielu wrażeń zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Po zakończeniu meczu, pełni energii, przystąpiliśmy do rozmaitych konkurencji punktowanych. Podbijanie piłeczki, lotki, skakanie na skakance, rzuty do kosza, warcaby oraz gra w krykieta pozwoliły nam na wspaniałą zabawę i zdrową rywalizację.

Kiedy zmęczenie zaczęło dawać się we znaki, znaleźliśmy chwilę wytchnienia na placu zabaw, gdzie czekały na nas różnorodne atrakcje. Uzupełnieniem sportowych zmagań był konkurs plastyczny, w którym rysowaliśmy kredą kolorowe dzieła, rozwijając naszą kreatywność i ciesząc się wspólną twórczością.

Niestety, kapryśna pogoda pokrzyżowała nasze plany na dalsze zabawy na świeżym powietrzu. Zmuszeni do zmiany programu, spędziliśmy resztę dnia na grach i zabawach integracyjnych w klubie, które pozwoliły nam lepiej się poznać i zacieśnić więzi a nasze dzisiejsze zmagania zostały docenione i nagrodzone.

Brawa dla Mistrzów: piłki nożnej, piłki koszykowej, podbijania piłeczki, podbijania lotki, krykieta, skakanki i kreatywności.

Jutro czeka nas wizyta w sali zabaw Guliwer w Katowicach, więc nie zapomnijcie o skarpetach antypoślizgowych. Zbiórka o godzinie 9:00! Przygotujcie się na kolejne niezapomniane przygody i mnóstwo radości!