Dzień babci i dziadka w klubie SEZAM

Dzień babci i dziadka w klubie SEZAM

Dziś, z okazji Dnia Babci i Dziadka, mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć wyjątkowych artystów. Na naszej scenie wystąpił niezwykły chór „Ag-ie” z Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Tarnowskich Gór. To wielokrotnie nagradzany zespół wokalny, którego dyrygentka, Izabela Lysik-Różańska, zdobyła uznanie na licznych konkursach i przeglądach, dzięki swojej twórczej energii, muzycznemu wyczuciu oraz zdolnościom dyrygenckim.
Członkinie zespołu Ag-ie doskonale odnajdują się w różnorodnych repertuarach, przekazując słuchaczom niezwykłe brzmienie. Zespół zdobył trzykrotnie nagrodę Grand Prix na festiwalu twórczych seniorów w Warszawie, co świadczy o ich wyjątkowym talencie i profesjonalizmie.
Dzisiejszy koncert składał się z trzech części z dwoma przerwami na kawę. W pierwszej części zespół Ag-ie zaprezentował utwory śląskie, druga część składała się z repertuaru utworów afrykańskich, a trzecia i ostatnia z utworów rockowych. Patrząc na reakcje widowni, wszyscy bawili się rewelacyjnie.
Chórowi pod dyrygenturą Izabeli Lysik-Różańskiej życzymy dalszych sukcesów. A naszym drogim Seniorom mnóstwa radości ze wspólnego świętowania. Specjalne podziękowania składamy Prezesowi U.T.W. w Tarnowskich Górach, Pani Magdalenie Latacz. Uroczystość z ramienia BSM uświetniła Wiceprezes, Pani Małgorzata Adamczewska, której serdecznie dziękujemy za obecność.