NIEMIECKI W SEZAMIE

NIEMIECKI W SEZAMIE

Z ogromną radością ogłaszamy, że wznawiamy zajęcia nauki języka niemieckiego dla dzieci w wieku szkolnym!
 
Jest to doskonała okazja dla Waszych pociech, aby rozpocząć swoją przygodę z niemieckim od podstaw. Grupa, którą tworzymy, ma charakter początkujący, co oznacza, że dzieci o każdym poziomie zaawansowania są mile widziane. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej i inspirującej atmosfery, w której każde dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności językowe.
 
Nasze zajęcia będą odbywać się regularnie do końca roku szkolnego, zapewniając stały postęp w nauce. A co najlepsze, koszt uczestnictwa to tylko 5 złotych za godzinę zajęć! Jest to doskonała okazja, by zapewnić dzieciom wartościową edukację językową bez obciążania domowego budżetu.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci zainteresowane nauką języka niemieckiego do dołączenia do naszej grupy. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczoną nauczycielkę, która z pasją wprowadzi dzieci w świat niemieckiego.
 
Nie czekajcie dłużej! Zapisy są otwarte, więc nie zwlekajcie i zgłoście swoje dziecko już dziś! Język niemiecki dla dzieci grupa początkująca 🇩🇪🇩🇪🇩🇪 dofinansowany jest z Deutsche in Beuthen-Mitte / Mniejszość Niemiecka w Bytomiu-Śródmieściu 🇩🇪 😊  Zapraszamy serdecznie!