ODKRYWAJĄC SZTUKĘ: PORTRET PSIEGO PRZYJACIELA

ODKRYWAJĄC SZTUKĘ: PORTRET PSIEGO PRZYJACIELA

Czy istnieje coś bardziej ujmującego niż spojrzenie psa, które odzwierciedla lojalność, radość i miłość?

Dla naszych uczestników w wieku powyżej 10 lat, ta pytająca siła psiego spojrzenia stała się inspiracją do stworzenia niezwykłych portretów psów w technice suchych pasteli.

Na zajęciach daliśmy uczestnikom szansę na wyrażenie swojej miłości do zwierząt poprzez sztukę. To wyzwanie wymagało nie tylko umiejętności artystycznych, ale również wyczucia charakteru i uroku każdego psa, który miał zostać uwieczniony na papierze. Technika suchych pasteli okazała się idealnym wyborem dla naszych młodych artystów, ponieważ pozwala na swobodne kreślenie i mieszanie kolorów, co daje możliwość wyrażenia bogactwa faktury sierści psów.

Zajęcia rysunku i malarstwa „Portret psa” w technice suchych pasteli okazały się prawdziwą ucztą dla zmysłów i duszy. Dzięki nim, uczestnicy nie tylko rozwijali swoje artystyczne umiejętności, ale także pogłębiali swoją więź ze światem zwierząt.

Nasze zajęcia pokazały, że sztuka może być nie tylko sposobem na wyrażenie siebie, ale także na zrozumienie i szacunek dla innych istot, które dzielą z nami ten świat.

|RYSUNEK I MALARSTWO DLA DZIECI W WIEKU SZKOLNYM| CZWARTEK 16:30