NIEMIECKI NIE GRYZIE!

NIEMIECKI NIE GRYZIE!

Zapraszamy dzieci do fascynującej podróży w świat języka niemieckiego!

Poszukujesz fascynującej przygody językowej dla Twojego dziecka? Środy o godzinie 17:00 to czas, gdy zapraszamy wspólnego odkrywania tajników języka niemieckiego!

Nasze zajęcia są więcej niż tylko lekcje – to prawdziwa podróż w świat niemieckiego słownictwa, gramatyki i kultury, wszystko to w formie zabawy i interaktywnych aktywności dostosowanych do wieku i poziomu naszych uczestników.

Czym możesz się spodziewać podczas naszych spotkań? Przede wszystkim przyjaznej atmosfery, która sprzyja nauce i motywuje dzieci do odkrywania języka niemieckiego. Skupiamy się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, ucząc dzieci podstawowych zwrotów i wyrażeń oraz zachęcając do konwersacji w języku niemieckim.

Nie masz doświadczenia z językiem niemieckim? To żaden problem! Nasze zajęcia są otwarte dla wszystkich chętnych, niezależnie od poziomu znajomości języka. Naszym celem jest stworzenie przyjaznego środowiska, które sprzyja nauce i rozwijaniu umiejętności językowych.

A co najlepsze, koszt uczestnictwa w jednych zajęciach to jedynie 5 złotych!

Dzięki dofinansowaniu z Deutschein Beuthen Mitte / Mniejszości Niemieckiej Bytom Śródmieście, możemy zapewnić wysokiej jakości lekcje języka niemieckiego w przystępnej cenie.

Jeśli Twoje dziecko chce dołączyć do naszej grupy, nie zwlekaj!

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 32 282 25 10, aby uzyskać więcej informacji. Lernen wir zusammen!

Niemiecki | środa 17:00