KLUB SENIORA: NAJWAŻNIEJSZE BEZPIECZEŃSTWO!

KLUB SENIORA: NAJWAŻNIEJSZE BEZPIECZEŃSTWO!

Po prawie trzymiesięcznej przerwie znowu spotykamy się w naszym Klubie Seniora!

Dzisiejsze spotkanie było szczególne i bardzo istotne – poruszyliśmy temat bezpieczeństwa osób starszych, który wciąż pozostaje aktualny, zwłaszcza w kontekście powszechnych oszustw.

Nadal popularna jest niestety metoda „na wnuczka”, a osoby starsze często stają się głównymi ofiarami tego rodzaju przestępstw. Dlatego też mieliśmy zaszczyt gościć specjalną prelekcję policjantów z III Komisariatu Policji w Bytomiu. Dzięki nim mieliśmy okazję dowiedzieć się, jak ustrzec się przed oszustami oraz jakie kroki podjąć, aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w dzisiejszym spotkaniu i aktywnie podzielili się swoimi doświadczeniami oraz przemyśleniami na temat bezpieczeństwa. Pamiętajmy, że edukacja i wzajemna pomoc są kluczowe w walce z oszustwami i innymi zagrożeniami.

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie, które odbędzie się już za tydzień! Klub Seniora zaprasza w każdy poniedziałek o godzinie 12:00. Niech nasze spotkania będą miejscem nie tylko integracji, ale także cennych nauk, które pomogą nam chronić siebie i naszych bliskich.

KLUB SENIORA | PONIEDZIAŁEK 12:00