USŁYSZ SWOJE ORGANY!

USŁYSZ SWOJE ORGANY!

Poznaj sygnały swojego ciała z muzykoterapią

Przedstawiamy warsztaty skierowane do Seniorów, które umożliwią świadome poznanie sygnałów wysyłanych przez nasze ciało. Podczas tego wyjątkowego spotkania, uczestnicy będą mieli okazję zgłębić najważniejsze informacje dotyczące profilaktyki zdrowotnej i badań przesiewowych, prezentowane z perspektywy praktyki lekarskiej oraz wieloletniego doświadczenia pracy w poradni.

Całość warsztatów zostanie poprowadzona w tematyce muzycznej, a wsparciem w prowadzeniu będzie muzykoterapeutka z doświadczeniem w opiece medycznej. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jak nasłuchiwać swojego ciała oraz czy muzyka może stanowić pomoc w codziennym dbaniu o zdrowie.

Warsztaty skierowane są do wszystkich, których interesują dźwięki, muzyka i własne ciało. Będzie również przewidziany czas na zadawanie pytań prowadzącym, aby uczestnicy mogli pogłębić swoją wiedzę na temat zdrowia i muzykoterapii.

Zapraszamy serdecznie na warsztaty dla seniorów, które odbędą się w ramach TYGODNIA ORGANÓW pod hasłem Usłysz swoje organy! Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 10:00 i potrwa 60 minut.

Prowadzący:

  • Szymon Franczyk: lekarz, obecnie pracujący na oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Szpitalu Miejskim w Zabrzu.
  • Grażyna Leja-Franczyk: muzykoterapeutka, skrzypaczka, pedagożka, opiekunka medyczna. Posiada doświadczenie w pracy z seniorami w Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych oraz Domach Pomocy Społecznej. Dzięki pracy jako opiekunka medyczna zdobyła szeroką wiedzę na temat potrzeb seniorów, którą aktualnie wykorzystuje jako muzykoterapeutka.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do połączenia poznawania swojego ciała z muzyką!