HARMONIA I SPOKÓJ NA WARSZTATACH JOGI

HARMONIA I SPOKÓJ NA WARSZTATACH JOGI

Namaste!

Rozpoczynamy kolejne, pełne wewnętrznego spokoju warsztaty jogi w ramach projektu Gryfno Kofeina #BO_Bytom! Czekają na Was niezwykłe doświadczenia, które przyniosą wam harmonię i równowagę w codziennym życiu.

Co przygotowaliśmy dla Was tym razem? Oto plan sesji:

Powitanie uczestników i krótka medytacja: Rozpocznijmy od chwili skupienia i obecności w teraźniejszości. Pozwólmy sobie oderwać od zgiełku dnia i zanurzyć się w spokojnym nurcie naszych myśli.

Ćwiczenia oddechowe (Pranayama): Poprzez kontrolę oddechu, odprężymy nasz umysł i oczyszczenie ciało z negatywnych energii. Pozwólmy sobie na chwilę głębokiego oddechu i wyciszenia.

Rozgrzewka: Zapraszamy do przygotowania ciała do praktyki asan, czyli jogicznych pozycji. Poprzez delikatne rozciąganie i aktywację mięśni, przygotujemy się do głębszego zanurzenia w praktyce.

Praktyka Asan obejmująca wszystkie 3 płaszczyzny ruchu: Zanurzmy się w praktykę jogi, eksplorując różnorodne pozycje, które obejmują wszystkie trzy płaszczyzny ruchu. Poczujmy jak energia płynie swobodnie przez nasze ciało, przywracając równowagę i elastyczność.

Relaksacja i skupienie na oddechu: Zakończmy sesję w pełni zrównoważonym i spokojnym umysłem. Poprzez głęboką relaksację i skupienie na oddechu, pozwólmy sobie na chwilę wewnętrznego odpoczynku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia, które już niebawem! Niech każda sesja jogi stanie się dla Was wyjątkową podróżą do głębokiego odprężenia i harmonii z samym sobą. Do zobaczenia na macie jogi!

JOGA | PONIEDZIAŁEK | 18:30