AKTYWNI SENIORZY: GRYFNO GIMNASTYKA

AKTYWNI SENIORZY: GRYFNO GIMNASTYKA

Seniorzy Aktywni jak Nigdy: Wrażenia z Warsztatów Gimnastycznych

Dziś po raz kolejny w ramach projektu Gryfno Kofeina #BO_Bytom mieliśmy zaszczyt zaprosić Seniorów do udziału w warsztatach gimnastycznych. To było spotkanie pełne energii, radości i aktywności fizycznej, które pokazało, że wiek nie jest przeszkodą dla aktywnego stylu życia!

Rozpoczęliśmy od delikatnej rozgrzewki, która przygotowała nas do intensywniejszych ćwiczeń. Każde rozciągnięcie przynosiło ulgę i gotowość na dalszą aktywność! Była to doskonała okazja, aby przywrócić elastyczność i sprawność naszym ciałom.

Następnie przeszliśmy do części, gdzie tempo nabierało dynamiki. Wspólnie podbijaliśmy tętno i oddawaliśmy się energii, która sprawiała, że czuliśmy się ożywieni i pełni wigoru! Ćwiczenia te nie tylko wzmacniały nasze ciała, ale także poprawiały nasze samopoczucie i sprawność fizyczną.

Mieliśmy również czas na zabawę i wyzwania z wykorzystaniem dużych piłek! Opanowaliśmy równowagę, koordynację i elastyczność, czerpiąc radość z każdego ruchu. Nie było miejsca na nudę, gdyż każde zadanie było nowym wyzwaniem do pokonania.

Warsztaty gimnastyczne to nie tylko forma aktywności fizycznej, ale także wspólna przygoda, gdzie każdy krok przynosi nowe doznania i inspiruje do dalszej aktywności. Dziękujemy wszystkim Seniorom za udział i zaangażowanie oraz już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie pełne ruchu i dobrej energii!

GRYFNO GIMNASTYKA | ŚRODA | 11:00