CHOREOTERAPIA: HARMONIA RUCHU I DŹWIĘKU

CHOREOTERAPIA: HARMONIA RUCHU I DŹWIĘKU

Odkryj Harmonię Ruchu i Dźwięku

Rozbrzmiewający w skrytości dźwięk muzyki klasycznej zaprasza wszystkich entuzjastów tańca i niezwykłej energii do magicznej przestrzeni warsztatów choreoterapii, organizowanych w ramach projektu Gryfno Kofeina #BO_Bytom! To niezwykłe spotkanie, gdzie muzyka i ruch spotykają się, tworząc harmonię i odprężenie.

Na dzisiejszych zajęciach otuleni melodią wielkich kompozycji, odkrywamy ruch i układamy go w harmonię z dźwiękami. Pod okiem doświadczonych instruktorów zgłębiamy tajemnice przestrzeni i równowagi, odnajdując w nich harmonię, której nie sposób opisać słowami. To nie tylko taniec, to terapia dla ciała i duszy, która wypełnia nas energią i spokojem.

Na zakończenie naszej tanecznej podróży czekał nas jeszcze błogi stan relaksacji, gdzie oddychamy w rytm muzyki, zatapiając się w balsamie oddechu, który łagodzi zmęczenia i przywraca wewnętrzną równowagę.

Jeśli i Ty chcesz poczuć na własnej skórze moc choreoterapii, dołącz do naszej grupy! Każdy krok tańca to niepowtarzalna nuta harmonii, a melodia muzyki jest lekiem dla duszy, który warto sobie zafundować. Zajęcia odbywają się w każdą środę o godzinie 12:30.

CHOREOTERAPIA | ŚRODA | 12:30