CHOREOTERAPIA:  TANIEC – KULTURA – WSPÓLNOTA

CHOREOTERAPIA: TANIEC – KULTURA – WSPÓLNOTA

Taniec i ruch jako formy ekspresji

W samym sercu Bytomia, gdzie historia splata się z nowoczesnością, trwa niezwykły projekt Gryfno Kofeina realizowany w ramach #BO_Bytom. Ta inicjatywa ma na celu łączenie ludzi dzięki warsztatom choreoterapii, które odbywają się w otoczeniu pełnym inspiracji z bogatej tradycji muzyki ludowej.

Warsztaty choreoterapii oferowane przez projekt Gryfno Kofeina to coś więcej niż tylko zajęcia taneczne. To prawdziwa podróż przez czas i przestrzeń, gdzie każdy krok, każdy gest staje się opowieścią. Uczestnicy mają okazję nie tylko nauczyć się nowych ruchów, ale również zrozumieć ich głębokie znaczenie kulturowe i emocjonalne.

Każde spotkanie w ramach projektu to nowa przygoda, pełna odkryć i wzruszeń. Uczestnicy mają okazję zanurzyć się w dźwiękach muzyki ludowej, poczuć jej rytm i zrozumieć, jak ważną rolę odgrywała i nadal odgrywa w życiu społeczności. Te warsztaty to także doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu, poznawanie nowych ludzi i rozwijanie pasji do tańca.

Projekt #GryfnoKofeina w Bytomiu jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć magii tańca i ruchu, poczuć więź z kulturą i historią oraz znaleźć radość w prostych gestach. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by stać się częścią czegoś większego i pięknego.

CHOREOTERAPIA | ŚRODA | 12:30