SZKOŁA TAŃCA ARABESKA ZAPRASZA NA ZAJĘCIA!

SZKOŁA TAŃCA ARABESKA ZAPRASZA NA ZAJĘCIA!

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia taneczne? Odpowiedź jest prosta: taniec ma mnóstwo korzyści! Szkoła Tańca Arabeska oferuje wyjątkowe zajęcia, które przyniosą radość i rozwój Waszym pociechom.

Dlaczego warto?

  1. Szczęście na pierwszym miejscu: Dziecko po wyjściu z zajęć jest przepełnione radością, co samo w sobie jest bezcenne. Ruch i muzyka wprowadzają w doskonały nastrój, a uśmiech na twarzy malucha to najlepsza rekomendacja.

  2. Rozwój psychomotoryczny: Taniec wpływa pozytywnie na psychomotorykę dziecka. Poprzez naukę ruchów, kontrolowanie ich oraz konieczność utrzymania konkretnej pozycji, dzieci rozwijają swoją sprawność fizyczną, koordynację oraz świadomość ciała.

  3. Ćwiczenie pamięci: Nauka nowych kroków i powtarzanie ruchów to doskonałe ćwiczenie pamięci. Dzieci uczą się sekwencji tanecznych, co wspomaga rozwój ich zdolności poznawczych.

  4. Przełamywanie barier: Taniec pomaga przełamać bariery i swobodnie wejść w grupę innych dzieci. Zajęcia taneczne to także okazja do nawiązywania nowych przyjaźni i rozwijania umiejętności społecznych.

  5. Balans między życiem a nauką: Przede wszystkim dziecko uczy się, że można spędzać czas poza przedszkolem i domem. To ważna lekcja na przyszłość, która pomoże w osiągnięciu zdrowego balansu między pracą a życiem prywatnym.

Na zajęcia dla dzieci zapraszamy w każdą środę o godzinie 16:00.

ARABESKA | ŚRODA | 16:00