NAUKA NIEMIECKIEGO MOŻE BYĆ ŚWIETNĄ ZABAWĄ!

NAUKA NIEMIECKIEGO MOŻE BYĆ ŚWIETNĄ ZABAWĄ!

Nauka języka niemieckiego może być nie tylko efektywna, ale i niezwykle przyjemna!  Bajki, piosenki i gry po niemiecku to doskonałe sposoby na utrwalanie słownictwa i rozwijanie umiejętności językowych. Dzięki nim nauka staje się przyjemna i angażująca, a dzieci mogą czerpać radość z tej formy edukacji. 

Słuchanie piosenek pomaga osłuchać się z językiem i zapamiętać nowe wyrażenia. Rytm i melodia sprawiają, że dzieci łatwiej przyswajają nowe słowa i zwroty, a powtarzanie refrenów wzmacnia pamięć.

Bajki rozwijają wyobraźnię i wprowadzają dzieci w świat niemieckiej kultury. Słuchanie i oglądanie bajek pozwala na naukę nowych słów w kontekście, co znacznie ułatwia ich zapamiętywanie.

Gry językowe ćwiczą umiejętności w praktyce i uczą współpracy. Poprzez zabawę dzieci uczą się komunikować w nowym języku, rozwijają umiejętności społeczne i współpracują z rówieśnikami.

Zapraszamy na naukę języka niemieckiego w grupie dziecięcej początkującej w każdą środę o godzinie 17:00.

Dzięki dofinansowaniu przez Deutsche in Beuthen – Mitte / Mniejszość Niemiecka w Bytomiu – Śródmieściu, nauka niemieckiego jest dostępna dla każdego!

NIEMIECKI | ŚRODA | 17:00